Questions
& Answers

Bo jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami. Jesteśmy indywidualistami, ale zawsze gramy zespołowo. Pracujemy lokalnie i globalnie. Mamy doświadczenie i każdy projekt traktujemy jako nowe i ekscytujące doświadczenie. Mamy pomysły, ale też jesteśmy otwarci na sugestie.

Nasz sposób działania pomógł nam stworzyć BluBlu jako międzynarodowe butikowe studio animacji charakteryzujące się niezwykłą dbałością o szczegóły, efektywnym zarządzaniem i płynną komunikacją. Nasze silne relacje z klientami zaowocowały tym, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych studiów produkcji animacji.

Bez względu na różnice stref czasowych, pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi partnerami. W celu dostosowania naszych filmów do różnych wymagań odbiorców w różnych krajach, oferujemy szeroką paletę stylów graficznych i rysunkowych.

Jeśli więc chcesz współpracować z zespołem doświadczonych producentów, reżyserów, animatorów i ilustratorów - jesteś we właściwym miejscu.

To zależy. Tak, wiemy, że byłoby wspaniale mieć kosztorys, ale uważamy, że sztywne przedziały cenowe tworzą granice zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Każdy projekt jest inny i czynniki takie jak styl, czas trwania, deadline, rodzaj produkcji i pola eksploatacji, są kluczowe przy szacowaniu budżetu. Zapoznaj nas ze swoimi oczekiwaniami, powiedz nam, co Ci się podoba, a co nie, a my przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że odpowiedź brzmi „tak”. W dzisiejszych czasach wideo jest jednym z najpotężniejszych narzędzi marketingowych, które pomaga zwiększyć sprzedaż i wzmocnić identyfikację wizualną. Zwłaszcza animacja, jako wysoce stylizowana i artystyczna forma, gwarantuje lepsze doznania i może być uniwersalna na całym świecie i dobrze dopasowana do Twojego przekazu.

Ludzie znacznie chętniej identyfikują się z marką, która reprezentuje najwyższą jakość. Kiedy prezentujesz swojej publiczności film, musi on mówić dużo o Tobie i o jakości, którą oferujesz. Dobrze jest zamówić animację w profesjonalnym studio, ponieważ powinna ona nie tylko reklamować Twój produkt, ale także przyczynić się do budowania Twojej marki.

Tworzymy każdy rodzaj filmów, który zawiera animację:
reklamy, seriale animowane, intro, teledyski, teledyski edukacyjne, animacje poklatkowe, filmy produktowe i wyjaśniające. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj wideo będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom i kanałom, na których chcesz je umieścić. Mamy również doświadczenie w tworzeniu dedykowanych ilustracji, filmów społecznościowych, nagrań na green screenie, reklam na żywo i zabawnych gifów, które mogą wzbogacić Twoją komunikację.

Ostateczny czas realizacji zależy nie tylko od czasu trwania filmu, ale także od stylu i techniki animacji. Najczęściej cały proces produkcji (włączając rundy poprawek) trwa od 6 do 9 tygodni. Zawsze chętnie wesprzemy Cię w podjęciu decyzji, który styl zadziała, mając do dyspozycji ograniczoną ilość czasu. Jeśli zaś czas nie jest problemem, możemy eksplorować bardziej wyrafinowane (ale również bardziej czasochłonne) style i techniki. Cały proces składa się z wielu etapów, które są realizowane sprawnie i w określonej kolejności zapewniającej możliwie jak najkrótszy czas produkcji.

Jesteśmy również w stanie zrealizować pilne projekty w szybkim tempie (cena w takim przypadku zależy od obłożenia studia).

Nasz sposób naturalnego i przystępnego opowiadania historii za pomocą obrazu, sprawdza się na niezliczonych rynkach i polach działalności. Lista tych rynków jest prawie nieskończona:

edukacja, rozrywka, finanse, animacje rządowe, telewizja, nowe technologie, opieka zdrowotna, zasoby ludzkie, aplikacje mobilne, produkcja i logistyka, Non-profits/NGOs, dobroczynność/społeczeństwo, produkty i sprzedaż detaliczna, farmacja, produkty konsumenckie, e-commerce, usługi profesjonalne, ubezpieczenia, public relations, biotechnologia, chemia, promocja regionalna, promocja uniwersytetów, nieruchomości itp.

W każdym możliwym języku.

Nasze filmy trafiły na wiele różnych rynków na całym świecie, w tym do Azji, Bliskiego Wschodu, Skandynawii, nie wspominając o USA, Europie (i jej różnorodności językowej), Ameryce Południowej i Australii.

Welcome to BluBlu Studios

Strona używa plików cookies w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz w celach statystycznych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.