Motion design

Kiedy historia staje
się sztuką ruchu.

Panta-rhei. W animacji ruch odgrywa główną rolę. Ale musi być perfekcyjnie zaplanowany i wykonany, aby był skuteczny w opowiadaniu historii. Zachowanie płynności i wartości fabularnej - nawet przy realizacji najbardziej nietuzinkowych pomysłów - gwarantuje najwyższej klasy motion design.

Jeśli - do tej pory - uważałeś, że postacie wykonujące różnego rodzaju akcje są absolutnie niezbędne do opowiedzenia historii, nadszedł czas by zweryfikować ten pogląd. Historie można opowiedzieć podnosząc koncepcję do pewnego poziomu abstrakcji, która przełamuje wszelkie ograniczenia. Elementy przedstawione w grafice można zidentyfikować jako bohaterów, klientów, konkurentów, interesariuszy itp. pomimo ich nieludzkich atrybutów.

Abstrakcja w połączeniu z wysokiej klasy motion designem pozwala nam pokazać ich zachowania, wpływ, a także ich otoczenie. A wszystko to w niezwykły sposób, który trafia w sedno.

Welcome to BluBlu Studios

Strona używa plików cookies w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz w celach statystycznych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.