Wyjaśnij w ciągu kilku minut to, co normalnie zajęłoby całe długie spotkanie. Pokaż swoją:

Markę

Produkt

Misję

Pracujemy zarówno z mniejszymi firmami, jak i większymi graczami z listy Fortune 500.
Z markami myślącymi przyszłościowo i kształtującymi świat wokół nas.

Co mówią
o nas klienci?

1/5

WYNIKI - ŚWIADOMOŚĆ - SPRZEDAŻ

POKAŻ SWÓJ <strong>PRODUKT</strong>
POKAŻ SWÓJ <strong>PRODUKT</strong>

Jeśli chcesz zadziwić świat następną wielką rzeczą, pokaż ją w najbardziej zdumiewający sposób. Zbuduj historię, pokaż, jak tego używać i spraw, że ludzie będą chcieli Twój produkt lub usługę wypróbować, a następnie podzielić się nią ze swoimi bliskimi.

WYJAŚNIJ SWOJE <strong>USŁUGI</strong>

Czy każdy jest w stanie zrozumieć jakie usługi świadczysz? A może potrzebna jest do tego wiedza i praktyka? Z pomocą filmu typu explainer video możesz rozwiązać problemy nękające Twoich odbiorców, odkryć ich potrzeby i zwiększyć swoją sprzedaż lub świadomość marki.

PODZIEL SIĘ <strong>WYNIKAMI</strong>

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy mały, ambitny startup - chcesz podzielić się swoimi osiągnięciami. Możesz mieć animację, która przekonująco zaprezentuje Twoje wyniki, przychody i perspektywy na przyszłość. Zachwyć swoje kierownictwo, współpracowników i pracowników nie tylko za pomocą liczb, ale również pięknie wykonaną animacją.

ZWIĘKSZ <strong>ŚWIADOMOŚCI MARKI</strong>

W dzisiejszych czasach komunikacja jest kluczem, a firmy muszą być widoczne, aby przyciągnąć uwagę klienta. Zbuduj i zwiększ świadomość marki za pomocą wideo, które pokazuje Twoją misję i sukcesy. Wykorzystując wspaniałe animacje, pomagamy markom wzmacniać ich przekaz i dzielić się nim ze światem.

NAPĘDZAJ <strong>SPRZEDAŻ</strong>

Statystyki mówią wszystko: wideo jest pomocne w procesie decyzyjnym dla 90% użytkowników, a 64% klientów znacznie częściej kupuje produkt online po obejrzeniu klipu. Podliczyłeś już sobie wszystko? Bo my tak i wiemy, że film o produkcie jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych. Pokaż światu swój własny i patrz jak rośnie sprzedaż.

Nasz proces

Kreatywny. Przejrzysty. Dopasowany. Chcesz wiedzieć, jak przekształcić pomysł w Twoją animację? Poznaj naszą twórczą podróż pełną ekscytujących wyzwań.

 

 

Research i poznawanie

Zanim zaczniemy pisać, rysować i poruszać pikselami na ekranie - rozmawiamy, słuchamy i robimy notatki. Staramy się poznać Ciebie, Twoje cele i marzenia. Zadajemy pytania i udzielamy odpowiedzi. Chcemy stać się ekspertami w Twoim biznesie, ale także dać Ci wgląd w naszą pracę. A wszystko dlatego, że wierzymy, że im więcej wiemy, tym lepsze będą rezultaty.

Research & Discovery

Story, Creative & Art Direction

Historia, kierunek kreatywny i artystyczny

Na tym etapie ustalamy styl animacji, wraz z historią i wizualną prezentacją scen. Przygotowujemy moodboardy, propozycje stylu i storyboardy, abyś mógł zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja animacja. Tutaj nasi dyrektorzy kreatywni i artystyczni spotykają się z zespołem, omawiają kierunek i styl oraz wyznaczają zadania, aby proces twórczy przebiegał sprawnie.

Design i Ilustracja

Nasi artyści tworzą ilustracje specjalnie z myślą o Twoim projekcie. Kierują się przy tym spójnością z brandingiem Twojej firmy i Twoimi oczekiwaniami. W tym momencie sceny nabierają kolorów, kształtów i duszy. Przygotowujemy designboard, który pokazuje całą animację w formie kolorowych, pięknie zaprojektowanych statycznych obrazów.

Design & Illustration

Animation & Sound

Animacja i dźwięk

Czas dodać trochę akcji. Teraz każdy element ilustracji zaczyna żyć - od głównych bohaterów po najmniejsze (nierzadko abstrakcyjne) elementy. Nasza wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem. Połączenie animacji z efektami dźwiękowymi i muzyką sprawia, że wideo staje się jeszcze bardziej wciągające.

Nasze projekty

Tallwave Design & Illustration, Animation, Design

Tallwave

Nickelodeon + KidsHelpLine

Nickelodeon + KidsHelpLine
Video Production Companies 2019

Bądźmy w kontakcie! Możesz napisać do nas w każdej chwili. Nasze silniki pracują cały czas.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Rozpocznij swój projekt
w 5 prostych krokach.

Rozpocznij nowy projekt
Welcome to BluBlu Studios

Strona używa plików cookies w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz w celach statystycznych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.